Anunțuri FIM

Anunțuri pentru studenții Facultății de Ingineri Marină


DiscuțieIniţiat deRăspunsuriUltima intervenţie
Grantul pentru tineri cercetatori REGELE CAROL I Imaginea Clinci Cătălin Clinci Cătălin 0 Clinci Cătălin
Thu, 5 Oct 2017, 13:45
Aplicatii pentru burse sociale, semestrul I, anul universitar 2017-2018 Imaginea Clinci Cătălin Clinci Cătălin 0 Clinci Cătălin
Tue, 3 Oct 2017, 13:52
Aplicatii pentru burse sociale Imaginea Clinci Cătălin Clinci Cătălin 0 Clinci Cătălin
Mon, 27 Feb 2017, 17:27
Carnet student si Card acces Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Tue, 31 Jan 2017, 11:53
Actualizare fise biblioteca Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Mon, 30 Jan 2017, 14:14
Reprogramare intalnire Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Wed, 11 Jan 2017, 10:26
O mica rectificare! Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Tue, 10 Jan 2017, 22:52
Anunt important!!! In atentia studentilor FIM Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Tue, 10 Jan 2017, 22:50
Aplicatii pentru burse sociale Imaginea Clinci Cătălin Clinci Cătălin 0 Clinci Cătălin
Wed, 5 Oct 2016, 18:06
Anunt important - festivitate absolvire Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Tue, 26 Jul 2016, 15:47
In atentia studentilor de anul I si II, Electromecanica Navala Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Fri, 15 Jul 2016, 21:33
Organizare practica Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Tue, 31 May 2016, 13:00
Anunt important absolventi Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Thu, 12 May 2016, 15:04
Prezentare programul Erasmus Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Mon, 25 Apr 2016, 10:46
Intalnire Maersk Romania Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Tue, 5 Apr 2016, 14:49
Intalnire Maersk Romania Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Fri, 25 Mar 2016, 12:53
Anunt Electromecanică Navală - Învățământ cu Frecvență Redusă Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Tue, 22 Mar 2016, 19:02
Anunț teme proiect diplomă FIM Imaginea Ristea Marian Ristea Marian 0 Ristea Marian
Mon, 21 Mar 2016, 13:57